Odbierasz paczkę z punktu A i dostarczasz do punktu B - nic więcej.

Nie wozimy jedzenia czy nieprzyjemnych pasażerów 

Kogo szukamy?

  • Osób sumiennych, zorganizowanych oraz dostępnych i chętnych na dodatkowy zarobek.


Nie musisz być zawodowym kierowcą, możesz wykonywać całkowicie inne zajęcie. Do realizowania zleceń potrzebny Ci jest tylko smartphone z naszą aplikacją. Własny pojazd jest nieobowiązkowy, możesz realizować zlecenia nawet komunikacją miejską, rowerem lub pieszo. Ważne, żeby przesyłki docierały na czas.


Kiedy będziesz pracować?

  • Pracujesz kiedy chcesz - to Ty decydujesz kiedy korzystasz z aplikacji i podejmujesz zlecenia, nikt nie narzuca Ci minimalnej czy maksymalnej liczby godzin. Możesz pogodzić pracę w xpress delivery ze swoim dotychczasowym zajęciem.


Zlecenia są dodawane w aplikacji przez naszych Partnerów. Twoim zadaniem jest je podjąć i w określonym czasie (jak najszybciej lub na wybrany slot czasowy) dowieźć do Klienta.


Co potrzebujesz do pracy?

  • TRANSPORT - jeździsz swoim pojazdem - autem, rowerem, skuterem lub poruszasz się za pomocą komunikacji miejskiej - pełna dowolność.

  • OBSŁUGA ZLECEŃ - Ściągasz aplikację xpress delivery na telefon, w której wiesz skąd masz odebrać zlecenie, gdzie je dowieźć i na ile wyceniany jest dany kurs.

  • ILOŚĆ ZLECEŃ - łącznie możesz podjąć ich nawet 7 na raz ze sklepu. Ty decydujesz ile zarabiasz, zależy to tylko od ilości wykonanych zleceń.