Usługa dostaw w xpress →delivery, jest usługą dostaw natychmiastowych. 

Po przyjęciu zlecenia powinieneś od razu rozpocząć jego realizacje.


Czas w którym jesteśmy zobowiązani jako xpress →delivery dostarczyć paczkę liczony jest od utworzenia paczki w sklepie i różni się w zależności od klienta:


  • CCC i eobuwie: 90 minut 
  • Furgonetka: 30 minut na podjęcie zlecenia, 60 minut na odebranie paczki i 120 minut na dowóz (łącznie 180 minut)
  • Philip Morris: 5 minut na podjęcie i 60 minut na dostarczenie.


To w jakich miastach działa dana usługa znajdziesz w naszej bazie wiedzy. 


Co jeżeli zlecenie które chce podjąć już jest spóźnione ponieważ podejmuje je np. po 50 minutach i nie mam możliwości dostarczenia go na czas ? 

Super że przyjąłeś takie zlecenie! Najwyraźniej nikt wcześniej nie był dostępny, a klient nadal czeka na swoje buty. Postaraj się dowieźć zlecenie jak najszybciej. 


Czego nie robimy ? 

Nie przetrzymujemy paczek. Przyjmując zlecenie postaraj się je wykonać jak najszybciej, akceptując zlecenie zabierasz je z giełdy, inni kurierzy już go nie widzą. Jeżeli możesz pojechać po paczkę dopiero za 2 lub 3 h itp., zostaw je na giełdzie, może ktoś będzie w stanie wykonać zlecenie szybciej, jeżeli po tym czasie zlecenie dalej będzie na giełdzie, przyjmij je i przystąp do jego realizacji.


Masz też dostępny nr. telefonu do klienta i może się zdarzyć, że po kontakcie z klientem okaże się, że termin dostawy jest przesunięty - to już jest do ustalenia pomiędzy Tobą a klientem. 

Zawsze staraj się być pro-kliencki, dzięki temu zleceń będzie więcej :)