Mamy dwa okresy rozliczeniowe, w których będziemy się z tobą rozliczać.


- Pierwszy okres rozliczeniowy rozpoczyna się z 1 dniem każdego miesiąca i trwa do 15 dnia danego miesiąca.
- Drugi okres rozliczeniowy zaczyna się 16 dnia każdego miesiąca i kończy wraz z ostatnim dniem każdego miesiąca. 

Rozliczenie generowane jest pierwszego dnia roboczego po zakończeniu okresu rozliczeniowego, to znaczy, że jeśli okres rozliczeniowy kończy się w sobotę to rozliczenie jest generowane w poniedziałek.


Jeżeli rozliczasz się przez Partnera Rozliczeniowego w sprawie wypłaty wynagrodzenia napisz do niego.


Jeżeli rozliczasz się jako kierowca B2B, zaloguj się na swój profil na go.xpress.delivery. Masz tam dostęp do pliku .csv, który uwzględnia wszystkie zlecenia zrealizowane w danym cyklu rozliczeniowym. Na jego podstawie wygeneruj FV. Po wygenerowaniu FV najpóźniej w ciągu 14 dni od momentu wygenerowania przez niego FV, otrzymasz wynagrodzenie na konto.

Korekty: Należność za korektę jest uwzględniona w tym okresie rozliczeniowym, w którym została zatwierdzona przez pracownika XD. Praktycznie większość korekt złożonych do południa do 15-go dnia miesiąca jest rozpatrywana na pierwszy okres rozliczeniowy, analogicznie w drugim cyklu rozliczeniowym. Pamiętaj, że Twoje korekty zatwierdzane są przez pracownika i nam też zdarza się chorować czy mieć natłok obowiązków, ale robimy co w naszej mocy by robić to na bieżąco.